Spectator Passes Available Now

AUS OPEN

2014 Results

JACK & JILL
Novice Division
1st Place Stephen Knell & Lidia Lucic
2nd Place Arthur Wang & Rebecca Dickens
3rd Place Will Hallam & Janine Martin
4th Place Anthony Schembri & Marijana Rados
5th Place Alan Smith & Polina Radchenko
Intermediate Division
1st Place Anthony Truong & Elysia Somerfield
2nd Place Austin D’Silva & Holly DeHavilland
3rd Place Matthew Grevett & Amanda Wilson
4th Place Eugine Wong & Kirri Robinson
5th Place JP Masson & Kate Mackay
Advanced/AllStar Division
1st Place Clint Glasgow & Ani Fuller
2nd Place Zachary Skinner & Samantha Ward
3rd Place Peter Fradley & Maddy Platts
4th Place Brady Stanton & Michelle Fletcher
5th Place Allan Skinner & Emma Collyer
Invitational Division
1st Place Brennar Goree & Libby Collins
2nd Place Ben McHenry & Ani Fuller
3rd Place Scott Stuart & Michelle Fletcher
4th Place Zachary Skinner & Crystal Auclair
5th Place Clint Glasgow & Deborah Szekely
STRICTLY SWING
Novice Division
1st Place Greg Stuart & Michele Fletcher
2nd Place Anthony Schembri & Tracey Neate
3rd Place Chris Reeves & Jacqui Kao
4th Place Arthur Wang & Pauline Miller
5th Place William Wu & Anna Gibson
Intermediate Division
1st Place Craig Schubert & Rebecca Dickens
2nd Place Matthew Grevett & Louise Capps
3rd Place Casey Fowler & Emma Priest
4th Place Karl Jancar & Kirri Robinson
5th Place Kelvin Corbett & Polina Radchenko
Advanced/AllStar Division
1st Place JP Masson & Emma Collyer
2nd Place Zachary Skinner & Libby Collins
3rd Place Austin D’Silva & Maddy Platts
4th Place Anthony Truong & Michelle Fletcher
5th Place Chris Schneider & Ani Fuller
PRO-AM STRICTLY
Pro-Am Leaders (Pro Follower / Am Leader)
1st Place William Wu & Michelle Fletcher
2nd Place Darryn Solomon & Libby Collins
3rd Place Russell Wescombe & Katrina Branson
4th Place Sujit Menon & Libby Collins
5th Place Lukas Van Der Merwe & Libby Collins
Pro-Am Followers (Pro Leader / Am Follower)
1st Place Julie Jones & Brennar Goree
2nd Place Ayla Hotich & Craig Schubert
3rd Place Janine Martin & Clint Glasgow
4th Place Anabel Pascoe & Brady Stanton
5th Place Tanya Dodi & Peter Fradley
TEAMS DIVISION
1st Place Swing Skool Sydney
2nd Place Barefoot Swing Melbourne
3rd Place Third Foot Adelaide
PRO-AM ROUTINE DIVISION
1st Place Scott Stuart & Julie Jones
2nd Place Clint Glasgow & Elysia Somerfield
3rd Place JP Masson & Melina Ramirez
4th Place Brady Stanton & Rebecca Dickens
5th Place Scott Stuart & Janine Martin
CLASSIC DIVISION
1st Place Clint Glasgow & Mackenzie Goodmanson
2nd Place Zachary Skinner & Kylie Davey
3rd Place Peter Fradley & Michelle Fletcher
4th Place Allan Skinner & Maddy Platts
5th Place Greg Stuart & Julie Jones
STATE OF ORIGIN BATTLE
1st Place New South Wales